Publiczne Gimnazjum

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Święto wszystkich kobiet w Hamrze

8 marca 2016 o godzinie 12:00 my - dziewczęta z trzecich klas naszego gimnazjum - zostałyśmy zaproszone na obchody Dnia Kobiet organizowane przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Węgierskiej Górce. Pani Ula, jak zawsze martwiąc się o nasz stan emocjonalny przy tak przystojnych chłopakach, przekazała nam dwie najważniejsze rady, których miałyśmy przestrzegać. Jakie to były rady? – niech to zostanie słodką, pedagogiczną tajemnicą.

Gdy weszłyśmy do szkoły, zastałyśmy przedstawicieli męskiej części uczniowskiej społeczności Hamry, którzy z tulipanami w rękach bardzo serdecznie witali nas w murach szkoły.

Przeszłyśmy na salę, gdzie czekał już HAMERBAND, który z tej okazji wykonał kilka piosenek. Siedziałyśmy przy stolikach, na których oczywiście nie brakowało poczęstunku, później zostały złożone życzenia z okazji Dnia Kobiet. Nagle usłyszałyśmy coś, czego żadna z nas się nie spodziewała…

„Teraz czeka was mały pokaz mody przygotowany przez chłopców” – powiedział prowadzący.

Wszystkie popatrzyłyśmy się po sobie z dziwnym uśmiechem i czekałyśmy na rozwój wydarzeń. Po fascynującym pokazie mody został włączony film „Najdłuższa Podróż”. Gdy seans dobiegł końca, poszłyśmy zrobić pamiątkowe zdjęcia w kolorowych przebraniach, bardzo serdecznie podziękowałyśmy i miło zaskoczone ruszyłyśmy w stronę naszej szkoły.

Dziękujemy chłopakom z Hamry, że pamiętali o nas!