Publiczne Gimnazjum

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Ważniejsze osiągnięcia uczniów - 2014/2015

- I miejsce dla Tomasza Aftyki za udział w etapie powiatowym konkursu wiedzy o ochronie środowiska pn.: „Dbam o przyrodę jak tylko mogę” XVI Powiatowe Dni Lasu.

- I miejsce dla Grupy Teatralnej z Publicznego Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Węgierskiej Górce za udział w „VI Wojewódzkim konkursie na małą formę teatralną o charakterze profilaktycznym”.

- II miejsce dla Bartłomieja Hazuki za udział w etapie powiatowym konkursu wiedzy o ochronie środowiska pn.: „Dbam o przyrodę jak tylko mogę” XVI Powiatowe Dni Lasu.

- Grand Prix dla Szkolnej Grupy Teatralnej Maska za udział w Wojewódzkim Przeglądzie Krótkich Przedstawień Teatralnych i Monodramów XVI Miniatury Teatralne.

- Dyplom dla Kaliny Kurowskiej i Katarzyny Krzus za udział w pięknym przedstawieniu tematu w konkursie plastycznym Funkcje Lasu.

- Dyplom dla Kaliny Kurowskiej, Wiktorii Pawlus, Olgi Dziedzic i Marcina Bąk za zwycięstwo w III Żywieckim Konkursie Debat Oksfordzkich.

- III miejsce dla Gimnazjum w Węgierskiej Górce za udział w zawodach powiatowych w piłce siatkowej plażowej chłopców Szkół Gimnazjalnych.

- I miejsce dla Pawła Matusznego za udział w II Powiatowym Konkursie Informatycznym.

- Wyróżnienie dla Karola Mocek za udział w II Powiatowym Konkursie Informatycznym.

- I miejsce dla Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Węgierskiej Górce za udział w II Powiatowym Konkursie Informatycznym.

- Wyróżnienie dla Olgi Dziedzic za udział w konkursie Historyczno–Plastycznym pn.: Rodzina Komorowskich Herbu Korczak – 150 lat panowania w Państwie Żywieckim.

- II miejsce dla Publicznego Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Węgierskiej Górce za udział w konkursie wiedzy o Obronie Węgierskiej Górki.

- II miejsce dla Tomasza Aftyki za udział w konkursie ekologicznym „Czyste Góry 2015”.

- Laureat dla Wiktorii Pawlus za udział w Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego.

- I miejsce dla Izabeli Motyka za udział w III Dyktandzie Gwarowym „Nigdy nie zaginie górolskie godanie”.

- II miejsce dla Weroniki Rypień za udział w III Dyktandzie Gwarowym „Nigdy nie zaginie górolskie godanie”.

- III miejsce dla Pawła Bednarza za udział w III Dyktandzie Gwarowym „Nigdy nie zaginie górolskie godanie”

- Dyplom dla Anity Bürger i Zuzanny Pierwoli za udział w VI Powiatowym Konkursie „Gimnazjada Matematyczno–Przyrodnicza”.

- I miejsce dla Tomasza Aftyki za udział w VI Powiatowym Konkursie „Gimnazjada Matematyczno–Przyrodnicza”.

- I miejsce dla Karola Dziedzica za udział w VI Powiatowym Konkursie „Gimnazjada Matematyczno–Przyrodnicza”.

- Wyróżnienie dla Wiktorii Pawlus za udział w konkursie plastycznym o tematyce świątecznej pn. Wielkanoc w tradycji naszych przodków.

- I miejsce dla Gimnazjum w Węgierskiej Górce za udział w Gminnych Rozgrywkach Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

- III miejsce dla Gimnazjum w Węgierskiej Górce za udział w Gminnych Rozgrywkach Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

- I miejsce dla Zespołu „Baczyński Band” w składzie: Olga Dziedzic, Patrycja Purol, Daga Talik, Julia Kalinowska, Weronika Rypień, Daga Wochnik i Asia Jurasz za udział w Przeglądzie Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”.

- Dyplom dla Publicznego Gimnazjum w Węgierskiej Górce za udział w Gminnym Turnieju w Koszykówce Chłopców.

- III miejsce dla Olgi i Dagmary za udział w XV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.

- II miejsce dla Edyty Żółta za udział w XV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.

- I miejsce dla Zespołu „Baczyński Band” w składzie: Olga Dziedzic, Julia Kalinowska, Asia Jurasz, Patrycja Purol, Weronika Rypień, Dagmara Wochnik, Dagmara Talik i Izabela Motyka za udział w XV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.

- II miejsce dla Kaliny Kurowskiej, Bartłomieja Hazuki i Karola Dziedzica za udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy „Zdrowo i Ekologicznie”.

- III miejsce dla Karola Dziedzica za udział w konkursie krajoznawczym „Czyste Góry 2014”.

- I miejsce dla Gimnazjum z Węgierskiej Górki za udział w Gminnym Biegu Przełajowym.

- II miejsce dla Gimnazjum z Węgierskiej Górki za udział w Gminnym Sztafetowym Biegu Przełajowym.

- I miejsce dla Tomasza Aftyki za udział w konkursie ekologicznym „Czyste Góry 2014”.